Zaparkujte v Starom meste zadarmo

Pri návšteve tradičnej reštaurácie Savoy zaparkujte pohodlne v centre Bratislavy na 2 hodiny zadarmo. Podzemná Carlton garáž je jednoducho dostupná, priamo v centre Starého mesta, na Hviezdoslavovom námestí a otvorená 24 hodín denne

Z garáže sa bezbariérovo dostanete do budovy Carlton a odtiaľ do našej reštaurácie.

Pri výbere z predjedál, hlavných jedál alebo šalátov vám poskytneme dve hodiny parkovania v Garáži Carlton bezplatne. Rezervujte si stôl.

Kde možem parkovať zadarmo?

Reštaurácia Savoy sa nachádza v Starom meste, v centre Bratislavy priamo na Hviezdoslavovom námestí v Carltone. Vjazd do podzemnej garáže centre Starého mesta je priamo na Hviezdoslavovom námestí v smere z nábrežia Dunaja.

GPS súradnice: 48 8’ 28.13424 N | 17 6’ 21.2616 E

Carlton Garage, Hviezdoslavovo nám. 3, 811 02 Bratislava

Ako si uplatním parkovanie zadarmo?

Po príchode do reštaurácie a výbere z À la carte alebo sezónneho menu požiadajte personál reštaurácie o uplatnenie dvojhodinového parkovania zadarmo.
Personálu je potrebné predložiť kartu, ktorú vám vydal automat pri vstupe do parkoviska.

Nárok na parkovanie zadarmo podzemnej garáži v centre Bratislavy má náš každý zákazník pri výbere z predjedál, hlavných jedál alebo šalátov, ako aj v prípade Rodinných obedov v Savoy.

Môžem parkovať zadarmo dlhšie?

Ak sa v Starom meste zdržíte dlhšie, zaplatíte za parkovanie nad rámec bezplatných dvoch hodín priamo v podzemnej garáži.

Podzemná garáž v Starom meste je pre vás k dispozícii 24 hodín denne.  Aktuálny cenník a viac informácií o parkovaní v Carlton Garage nájdete na webovej stránke garáže.

Prihláste sa k odberu našich pravidelných noviniek.

Registráciou udeľujete súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle článku 6 ods. 1 písm. a) nariadenia 2016/679 (GDPR) za účelom zasielania obchodných oznámení v súlade s § 63 zákona č. 351/2011 Z.z .o elektronických komunikáciách a našimi Zásadami na ochranu osobných údajov.

Carlton
Hviezdoslavovo námestie 3
Bratislava
Rezervácie

+421 2 5939 0400
info@savoyrestaurant.sk

6.30 – 10.30 Raňajky
11.30 – 22.00 À la carte
a sezónna ponuka
Savoy Restaurant © 2017.